30 Eylül 2009 Çarşamba

YİNE YENİ YENİDEN


Uzuuuuun bir aradan sonra tekrar blogumuz, faal duruma geçiyor. Bu sefer ara vermeyi düşünmüyürum. Önceden gazetede çalışmamı bahane gösteriyordum. İki yıllık Kocaeli Gazetesi maceram sona eriyor. Sadece gazete değil, dört yıllık Kocaeli maceram yavaş yavaş sona eriyor. İki yıl Marmara Üniversitesi'nde yüksek lisans yapacağım. Bakalım bu sefer bahanem ne olacak? Dilerseniz blogumuzun geçmişine kısaca bir deyinelim.

Piyasaya yeni çıkan gazeteler, dergiler, televizyonlar bomba haberle isimlerini duyurma ihtiyacı hissederler. Ben de uzun süre bu bomba haberi bekleyerek demeyeyim, arayarak piyasaya çıkmak istedim. Nitekim de ilk haberimizle Kocaeli spor kamuoyunun dikkatini çekmeyi başardık. Bir blog sitesi olsak da… İlk haberimiz Kocaelispor futbolcusu Hamza Mutlu’nun yaşının belirsizliğiydi.

Bu haberi birkaç rutin yazı ile sürdürdüm. Daha sonra FourFourTwo ve Futbol Extra dergilerinde yayımlanan yazılarım eklendi. Ve belki de en önemlisi Tesis ziyaretleriydi. Nevzat Demir Tesislerini ziyaretimin ardından Rıza Çalımbay röportajı da cabası. Daha sonra okulu bitirme telaşından Florya Metin Oktay Tesisleri ziyaretimi yazamadım. İlerleyen günlerde onun fotolarını koyacağım. Fenerliler’in Samandıra’yı sormasına fırsat vermeden söyleyeyim. Fenerbahçe, Samandıra kapısından bizi geri gönderdi.

İkinci yarı başlasın..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder